Olağanüstü teknolojiler ve yenilikçi tasarımlar

Hakkımızda

Yüksek kalitedeki mühendisliği ile teknoloji dünyasının sınırlarını zorluyoruz. Konusunda uzman personeliyle, tüm müşterilerimizi yeni teknolojilerden en üst düzeyde faydalandırmak için durmadan çalışıyoruz.

Tüketici elektroniği, küçük ev eşyaları, ses ve görüntü sistemleri sektöründe faaliyetlerini yürüten ve elektronik ürünleriyle Türkiye pazarında yeralan, 2001 yılından beri İstanbul Beylikdüzü’ndeki üretim merkezinde faaliyet göstermektedir. Daha fazla kişinin teknolojilerimizden faydalanabilmeleri için gerektiğinde uygun fiyata yüksek kalitede ürünler sunmaktadır.

Müşteri Odaklıyız

Kaliteli ve uzun ömürlü ürünler üreterek, müşteri odaklı çalışma anlayışını destekliyoruz. Tüm müşterilerimizi BOOD ailesinin bir parçası olarak görüyoruz.

Ulaşılabilir Fiyatlar

Daha rekabetçi ürünler sunabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Daha fazla kitleye ulaşabilmek için fiyatları ulaşılabilir düzeyde tutmaya özen gösteriyoruz.

İşbirliği

Şirket çalışanlarımızla ve çalışma ortaklarımızla karşılıklı işbirliği ve güvene dayalı bir birliktelik yürütüyoruz. Herkesin kazandığı bir sistemi şirket politikası olarak benimsiyoruz.

Önce İnsan

Kurumumuzun çalışma arkadaşlarımızın yetenekleriyle şekilleneceğinin farkındayız. Yeteneklerine saygılı bir kurum kültürü oluşturmanın onların potansiyellerini geliştirmelerine yardımcı olacağına inanıyoruz.

Cihazlarımızın insanların hayatında ne kadar önemli yer kapladığının farkındayız. Uzun ömürlü cihazlar üreterek, müşterilerimizle ömür boyu hayat arkadaşı olmayı planlıyoruz.